| Dark23 a întrebat:

Salut,TPU as vrea sa stiu si eu cum pot sa trec la Saints Row 3, misiunea 12, am facut-o aproape toata doar ca acolo unde ma agat de o chestie si ea cade jos un om gigan se urca pe acea chestie incerc sal impusc dar imi da un pumn iar eu mor va rog ajutati-ma si pe mine

3 răspunsuri:
| xcristi a răspuns:

Pai uitate pe youtube la cum au jucat altiihappy eu unu am uitat ca am jucat mai de mult

| Dark23 explică (pentru xcristi):

M-am uitat insa acolo chestia aia se opreste intro gaura apoi cade din nou doar ca la mine care fara sa se opreasca

| xcristi a răspuns:

Cand pici, trebuie sa impusti bruta aia daca la asta te referihappy