| ihavenoidealel a întrebat:

Hei.
Am nevoie de ajutor. Eu nu mai am loc in C, decat vreo 150mb.
Vreau sa descarc ceva (care imi apare in Downloads, normal) si nu am loc ca sa descarc.
Cum as putea face ca sa imi descarc lucrul respectiv? Pot pune "Downloads" in D?

3 răspunsuri:
| MisterReady a răspuns:

DPoti sa mai stergi din lucrurile inutile p e care le ai in c big grin

| ihavenoidealel explică (pentru MisterReady):

Toate imi sunt folositoare, plus ca unele nici nu pot sa le sterg, probabil din cauza virusilor.

| v4ss a răspuns (pentru ihavenoidealel):

Da poti sa pui in D sau sa iti descarti tot in D programul TuneUp iti mai curata din pc si iti rezolva majoritatea problemelor imi dai si mie un replay daca ai reusit ceva.
Succes