| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor, ma chinui de cel putin 1 ora si nu pot sa-i dau de capat!
Am un telefon Samsung Note 2 si cand descarc o poza de pe netul de pe tel poza imi apare in cardul de memorie la fisierul Downloads.Inainte imi aparea si la Pictures un album Downloads, dar acum nu imi apare.
Am dat la setari si imi apare asa:
Setare director imagini
Setati directorul pt.imagini(chiar astea 2).
Ce vreau e sa fac sa imi apara si in Pictures un album cu Downloads si nu stiu ce directori sa setez la astea 2 de mai sus.

1 răspuns:
| MihaiEdy1993 a răspuns:

Aceste setari nu pot fi modificate deoarece sunt prestabilite de catre Android. Atat timp cat stii unde s-au downloadat, nu vad care ar fi problema. Dupa download, nu ai decat sa le muti manual unde doresti.