| ßüттέяŦℓÿ a întrebat:

Hei. am o intrebare importantahappy
Deci, Am descarcat un program, photoshop, insa nu a mers mi-a dat altceva, si in bara de sus mi-a mai aparut inca o bara cu Baybalon, nu stiti cumva cum as putea sa o sterg? din cauza barii aleia se zguduie pagina :-s. [mentionez ca eu folosesc mozila firefox] si cand scriu. acum postez pe google chrome deoarece nu pot posta pe mozilla. banuiesc ca aceea este cauza insa nu sunt sigura. happy mi-ati putea spune cauza si cum sa fac sa corectez cauza?

Răspuns Câştigător
| sleekfast18 a răspuns:

Cel mai indicat lucru e sa intri la panel control da dezinstalezi programul si bara de status. dupa aia dai un restart la calc si o sa iti mearga ca inainta. succes sper sa te descurci

3 răspunsuri:
| sleekfast18 a răspuns:

A inca ceva.eu lucrez cu google chrome si cu opera sunt cele mai bune. pentru mine... mozila firefox mi se blocheaza tot timpu

| ßüттέяŦℓÿ explică:

Da,acum foloseste google chrome happy e mai dragut` happy`

| FireWork_7399 a răspuns:

Pai intri in my computer si dai uninstal or chage program sau daca ai incercat si nu merge dezinstalezi mozila si daca nici asa nu mere alta solutie este de a reinformata pc-ul adica sa reinstalezi window-su sper ca ti-am fost de ajutorbig grinwinking