| elena_3173 a întrebat:

Ce s-a intamplat daca nu mai pot sa apas pe notificari si nici sa ii dau deconectare la fb. Sa fie din cauza ca am instalat un yahoo messenger 10 si sus in Mozila Firefox mi-a aparut o bara care nu pot sa o sterg? Sau mai poate face asa din cauza virusilor din pc? Va rog frumos sa imi spuneti-mi ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| panther2007 a răspuns:

Buna ziua elena_3173, raspunsul la intrebarea ta ar putea fi urmatorul:
Aici poate fi de vina pc-ul tau, adica procesorul sau placa video.
Totusi vorbim de viteza internetului, insa procesorul si placa video face diferenta
In cazul de fata e posibil ca Adobe Flash Player sa se fi stricat
Nu necesita de cat o reinstalare
Sau este posibil ca placa ta video sa fie de vina, iar pentru a vedea acest lucru iti recomand sa inceri a juca un joc online flash
si sa vezi timpul de raspuns al acesteia
Cat despre aceasta bara de care pomenesti tu
se poate sterge in felul urmator:
control panel/add uninstal program
cauti yahoo toolbar
si o dezinstalezi
remove
dupa ce ai dezinstalat-o reporneste browser-ul
Si da este posibil ca si virusi sa fie de vina, ai putea sa dai un complet scan la pc-ul tau si sa vezi daca ai asa ceva prin pc

| elena_3173 explică (pentru panther2007):

In legatura cu ce ai zic tu,, Cat despre aceasta bara de care pomenesti tu se poate sterge in felul urmator:
control panel/add uninstal program cauti yahoo toolbar
si o dezinstalezi '' am dezinstalat-o cum ai spus tu da nu mi se sterge din mozila adica bara aia care ma enerveaza. Si as vrea sa vorbim mai pe larg pe messenger da mie nu mi se deschide sad.

| elena_3173 explică (pentru elena_3173):

Nu lua in seama ultima propozitie,, Si as vrea sa vorbim mai pe larg pe messenger da mie nu mi se deschide sad ''

| panther2007 a răspuns (pentru elena_3173):

Uite acesta este id-ul meu spy_black_panther2007, daca doresti trimite o cerere urmata de un mesaj in care sa specifici cine esti.