| Jenniffer a întrebat:

Eu folosesc mozilla firefox. Cum as putea sa sterg un link din bara de sus? Adica sa nu se mai vada ca si cum acest site nu a fost accesat vreodata?

Răspuns Câştigător
| Roaba a răspuns:

Deci tu vrei sa nu se vada site-ul pe bara aia de sus nu?
Atunci pur si simplu scrie numele site-ului si dai cu mouse-ul pe ea si apasa butonul "delete" de pa tastatura si gata.

5 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Stergi History, din optiuni! "Clear History"

| Jenniffer explică (pentru K0sti):

Si daca sunt pe navigare fara urme? Pentru ca tot imi apare.

| ninaelenadobrev a răspuns:

Sterge istroricul, du-te pe settings si da pe history apoi pe view all history, intra pe today apasa o data pe prima de acolo sau direct pe link si apasa delete

| Roaba a răspuns:

Intri in Mozilla, apesi alt si sus iti va aparea un meniu daca nu a fost.
Acolo dai la History, si dai Show All History. Si de acolo iti alegi luna (Martie Aprilie Mai...) de acolo iti alegi ce vrei sa stergi dai click dreapta pe el si dai delete.
Simplu.
Sau daca vrei iti poti pune team viewer pe comp daca nu il ai deja si voi face eu tot ce trebuie.
PM pls daca reusesti

| Jenniffer explică (pentru Roaba):

Nu imi apare in istoric. Imi apare daca scriu acolo sus unde scrii numele site-ului.

| Roaba a răspuns (pentru Jenniffer):

Deci tu vrei sa nu se vada site-ul pe bara aia de sus nu?
Atunci pur si simplu scrie numele site-ului si dai cu mouse-ul pe ea si apasa butonul "delete" de pa tastatura si gata.