| Elenaaa23 a întrebat:

Hei, am o problema... Astazi verisoara mea m-a sunat sa ma intrebe daca eu pot accesa site-ul Secretele lui Lovendal, deoarece ea nu poate. Am incercat sa intru dar nici la mine nu merge. Imi apare o pagina alba unde scrie Forbidden...You don't have permission to access / on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Acelasi lucru care apare si la verisoara mea. Va rog sa incercati sa intrati si voi pe acest site si sa imi spuneti daca va apare la fel, daca nu inseamna ca este o problema cu calculatoarele noastre si atunci as vrea sa stiu care este si cum o pot rezolva.
Multumesc anticipat happy

7 răspunsuri:
| Elenaaa23 explică:

Faza e ca eu am mai intrat pe acest site mai de mult si atunci mergea foarte bine. Nu inteleg de ce acum nu mai pot intra. Ca nu am facut nimic ca sa zicem ca as avea "restrictie".
Chiar nu inteleg...

| monstrulet a răspuns (pentru Elenaaa23):

Poate ai virusi, sau poate e doar o problema temporara de la furnizorul de net.

| Lov3Boy a răspuns:

Mie imi merge! Stiu care e probleam nu aveti aces.Asta e tot ce stiu.

| nouamm a răspuns:

Eu acum am intrat si nu am probleme

| Elenaaa23 explică (pentru nouamm):

Sti cumva de ce nu am acces si cum as putea sa fac sa pot intra din nou? Verisoarei mele ii place foarte mult site-ul acesta si chiar vreau s-o ajut.

| nouamm a răspuns (pentru Elenaaa23):

Incearca de pe alt browser.

| Elenaaa23 explică (pentru nouamm):

Nu merge nici de pe mozilla nici de pe internet explorer si nici de pe google chrome. Altul nu mai am...sad