| RockerGirl a întrebat:

Hei! Am o verisoara mai mica si as vrea sa ii dau sa se joace pe barbie. Dar, problema e ca nu imi mai amintesc site-ul.Atunci cand eram mai mica, intram pe site, si nu mai stiu unde dadeam, si imi dadea niste jocuri, care cand se incarcau erau 3 pantofi.Erau unu sa le faci parul si machiajul, sa le imbraci, si se duceau in cluburi, etc(aici la asta cu imbracatu, veneau niste suporturi pe rpti si iti alegeai de acolo)Daca stiti cum se ajunge la ele, lunk va rog ca am starnit-o pe varmea si mi-e sa nu planga. Funda la cel corect

3 răspunsuri:
| cornelusababy a răspuns:

Alina, ori scrii pe GOOGLE "barbie", ori era unu cu Polli Pocket si deci scrii "Polli Pocket"

| RockerGirl explică (pentru cornelusababy):

Nu e asta.da faza naspa e ca i-am promis vara-mii ca ii dau.si o s-o apuce bocitu
ca ea are 8 ani
si vrea sa ii trimit linkul.ca e din barlad!winking

| spukos a răspuns:

Hello! Iti propun sa vizitezi http://www.jocuricumachiaj.ro
Aici gasesti o multime de jocuri cu barbie si cu machiaj pentru fete.