| anonim_4396 a întrebat:

Hei as dori sa stiu daca ma puteti ajuta cu o problema.
De o saptamana nu mai pot intra pe contul meu de lol deoarece imi zice ca e invalid usernameul/parola, tin sa mentionez ca am scris corect datele si nu le-am schimbat niciodata, contul nu a fost banat sau ceva de genul si nu am avut probleme niciodata de 3 ani de cand am contul.
Am trimis si ticket dar ei nu ma pot ajuta pana le trimit informatii mai detaliate gen primii campioni cumparati dar nu imi mai amintesc pentru asta a fost acum 3 ani mi-e imposibil sa tin minte asa ceva, e absurd.
Aveti ceva idei despre o rezolvare sau macar din ce cauza am patit asta?
Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Tentacle111 a răspuns:

Te-ai gandit cumva sa iti schimbi parola? ( din cate stiu eu username-ul nu se poate schimba ).