| FetitaTaDeCartier a întrebat:

Hei buna happy, de 2 zile nu imi merge sims 3, adica ma jucam linistita, cand am pus personajul sa de-a de manare la animale..si dintr-o data s-a blocat ..nu puteam sa fac nimica, am asteptat 10 min, a pornit vreo 2 sec si dupa iar s-a blocat si imi face asa incontinuu, nu stiu ce sa fac, nu pot sa ma joc in felul asta...se blocheaza si nu pot face nimica sad.ce sa fac? Multumesc, funda happy!

Răspuns Câştigător
| dwarf23 a răspuns:

Chestiile astea se intampla tot timpul, sunt doar niste bug-uri. Poti reinstala jocul sau sa stergi toate fisierele cache. Ai mai putea sa ii faci update, dar daca e piratat mai bine nu, daca nu te pricepi la calculatoare sigur iti vei strica jocul.

| FetitaTaDeCartier explică (pentru dwarf23):

Mersi,oricum mi-am facut alta familie...si nu voi face update ca ultima data cand am facut..nu mai mergea deloc sims-ul si asa ca a trebuit sa il reinstalez laughing

1 răspuns: