| Nana30 a întrebat:

Hei! Cat inseamna 10 M in bani reali (de la jocul Coco girl de pe facebook )? Si cand se deschide acel magazin cu haine de craciun? Aceasta intrebare este pentru cei care joaca acest joc.

5 răspunsuri:
| Fineas666 a răspuns:

Banii din jocuri nu ii poti transforma in bani reiali! Iar 10 m = 10.000 happy

| Nana30 explică (pentru Fineas666):

10.000 rubine in joc?

| Fineas666 a răspuns (pentru Nana30):

Nu stiu jocul nu am jucat, dar asa cred happy ori 10.000 ori 10.000.000 happy

| Nana30 explică (pentru Fineas666):

Pai,fara suparare dar nu mai raspunde daca nu sti, ca puteai sa pacalesti (fara sa vrei) pe cinevawinking.Am specificat ca ''Aceasta intrebare este pentru cei care joaca acest joc''. Dar totusi iti multumesc ca ai incercat sa ma ajuti!

| Fineas666 a răspuns:

Imi pare rau daca te-am incurcat, dar m-am informat de pe net acuma si sigur 1m = 10.000.000!