| c0pil1n a întrebat:

Hei dupa un meci de League of Legends calcualtorul meu atinge cifra minunata de 70 grade la procesor.
Chiar si cand deschid facebook. la CPU Usage imi arata 70-80% ...cand deschid league of legends si skype imi arata 100%. Scoate un zgomot de chinuiala unitatea cand deschid un joc.
Ce ii de facut? Poate fi de la pasta de pe procesor sa nu fie aplicata bine?
se incalzeste foarte repede
Se poate si din cauza asta sa am drop fps la lol?
Am nevoie sa stiu ce sa fac, sa o duc la un specialist sa o curete bine de praf si sa aflu problema sau sa cumpar un procesor nou? sau ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| CiocolataCuOreo a răspuns:

Cred ca ai probleme cu Hard Disk-ul. Cel mai bine dul la un specialist sa vada de el. Iti va zice ce problema ai al pc.