| romiina a întrebat:

Hei. era un joc despre un tanar care ii facea farse unui batran.nu trebuia sa fie prins tanarul si erau mai multe nivele.nu imi amintesc numele. stie cineva? funda primul raspuns

4 răspunsuri:
| balutza a răspuns:

Probabil ca este :Neighbors From Hell 1, 2

| Dany3 a răspuns:

Hell,daca batranu ala e gras asa se numeste

| Ramonaaaa a răspuns:

Neighbours From Hell.În Neighbours From Hell 1, băiatul acela îi face farse bătrânului în propria sa casă iar în Neighbours From Hell 2, băiatul îi face farse bătrânului într-o staţiune de vacanţă.
Neighbours From Hell 3, 4, 5 sunt nişte făcături chinezeşti. Urâte,neoriginale, cu personaje neamuzante, părerea mea.

| jomolino a răspuns:

Buna! Jocul se numeste Neighbours from Hell! Sper ca te-am ajutathappy