| Petty_Potlog_1997 a întrebat:

Nu mai stiu cum se numea o comedie...
Uitati ce imi mai amintesc:
-stiu ca erau 2 batrani si nepotelul lor... parca Denis il chema...
-unul dintre batrani era lipsit de putere pe cand celalalt avea o decapotabila si era nu se comporta ca un batran...
-imi mai amintesc si ca cel unul dintre ei a cumparat de la 2 tipi o floare care cica te facea sa te simnti cu 20 ani mai tanar...
Va rog daca ma puteti ajuta cu numele filmului+Funda

5 răspunsuri:
| TashaUhm a răspuns:

Clar nu e ''Denis, pericol public''!

| Petty_Potlog_1997 explică (pentru TashaUhm):

Nu pe acesta il caut... ma refeream la celalalt cand vine bunicul in vizita si ies in parcul de distractii, si atunci cand, se arunca arunca in piscina si cade pe burta. cand merg in parcul de distractii si ii trag cu sageti in posterior unuia dintre bunici,
cand ii umple decapotabila de spuma,

| TashaUhm a răspuns:

Hmmthinking Stiu despre ce vorbesti. doar ca imi scapa denumirea!
Incearca sa cauti pe Google ''denis pericol plublic 1.2.3'' Poate gasesti ceva!
Si daca o sa imi aduc aminte, o sa iti spun denumiea!

| Teemo98 a răspuns:

Gandul ma duce doar la DENIS PERICOL PUBLIC.

| Jessica2345 a răspuns:

Nu stiu bai am nevoie de o poza sau cel putin mai multe informatii..nush,da-mi in detalii ca nu stiu sa-ti zic asa