| diannna38 a întrebat:

Hei lume mi-ar merge Call of Duty MW1 pe pc meu?

Procesor:Intel Pentium 4 de 2, 8 GHz

Placa Video Intel Chipsets 82915G de 128mb

Ram 2gb

Windows Vista

Voi ce ziceti sa ma chinui sa il descarc s-au il descarc de geaba

6 răspunsuri:
| alexstan76 a răspuns:

Intra aci scrii numele jocului si dai run iti va aparea sa dai instal java da daca ai dai run si astepti

http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| alyn9833 a răspuns:

Cu RAM ar merge dar placa video e cam mica...totusi incearca, descarca-l si joaca cu rezolutia mai mica...cati biti are placa video? dacaare 64 iti merge daca ai 32 nu cred

| diannna38 explică (pentru alyn9833):

Acolo scrie System Type :32- bit Operating System

| diannna38 explică (pentru alyn9833):

Mai este o faza cand l-am avut mai demult l-am descarcat si nici in joc nu ma lasa sa intru sa schimb rezolutia

| alyn9833 a răspuns (pentru diannna38):

Aaa nu merge. E pe 31 de biti si nu merge nu mai incerca ca incerci degeaba. Jocul e măricel si nu o sa iti mearga. Schimbati placa video, ia-ti una de 512 mb măcar

| diannna38 explică (pentru alyn9833):

Am sa incerc vad ce gasesc mai ieftin nu dau eu 400 de lei pe o placa video