| IoanaMaria12345678910 a întrebat:

Hei, ma poate ajuta cineva cu o aplicație sau undeva pe google unde pot converti o imagine (diploma de bac spre exemplu) in jpg sau PDF?

8 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Telefonul ar trebui sa faca nativ poze in JPEG. Greu sa cauti in play store eh? laughing
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vidmar.pti&hl=en

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru Wr3nch):

Am iPhone, nu am play store, găsesc și pe app store?

| PainTech a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Nu puteai sa zici asta de la inceput sa nu ne mai consumam neuronii?

Sunt o multime de aplicatii (PDF to JPG Converter (JPEG) de exemplu). Sunt si site-uri unde poti incarca PDF-ul si sa il descarci ca imagine. Ai de unde alege.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PhotoScape.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru anonim_4396):

Pe google sau appstore?

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Pe nici una dintre ele. PhotoScape merge numai pe computer.

| IoanaMaria12345678910 explică (pentru anonim_4396):

Exista ceva pentru telefon? sad

| anonim_4396 a răspuns (pentru IoanaMaria12345678910):

Există n aplicații în Magazin Play dar nu știu exact care e cea mai potrivită pentru cerința ta pentru că nu folosesc. Amcrezut că îți trebuie pentru computer.