| Delia_Mihaela_1986 a întrebat:

Hei, pe www.webs.com, mi-am făcut o pagină și nu știu de ce îmi arată doar o postare :-? aceasta e pagina, www.deliaa.webs.com și am 3 postări, însă doar pe prima o arată, mă puteți ajuta?
Dau fundăăă!

Răspuns Câştigător
| ISOtech a răspuns:

Ciudat eu cand am intrat mi le arata pe toate. Poate ca tu facusei postarile dar la anumite site-uri din cate stiu eu trebuie sa le dai un fell de accept postarilor pe care le faci mai exact tu poate vezi postarile pe care le-ai facut dar cum ti-am zis trebuie sa le dai un fell de accept ca sa intre pe pagina. Orcum mai mult ca sigur sunt puse pentru ca am intrat acum si am vz ca toate-s ok.
P. S. Apropo frumos site-ul. Un mic sfat daca vrei sa prezinti tutoriale mai bine fale video.