| mEnjoy a întrebat:

Salut, am un Blog si as vrea sa stiu cum pot pune mai multe postari pe paginile noi, de exemplu am facut o pagina noua cu jocuri si pe ea pot pune doar o postare, cum pot face sa pun mai multe postari? sau nu se poate?

Acesta e blogul. http://marcel-enjoy.blogspot.com/p/jocuri.html

1 răspuns:
| TheSundărSitaara a răspuns:

Sinceră să fiu, aceeaşi problemă o aveam şi eu acum ceva vreme, dar n-am găsit o soluţie, din cauza simplului fapt că i s-a schimba configuraţia - interfaţa, aş putea spune.

Ai un blog foarte interesant şi ai muncit foarte mult pentru el, felicitări! happy

P.S. opţiunea pentru a pune mai multe postări pe-o pagină, pare-mi-se că era la Setări, şi după dai click pe Postări şi comentarii (Sau la Settings, respectiv Posts and comments), depinde în ce limbă utilizezi blogul.