| curious01 a întrebat:

Hei, salut, spneti-mi va rog care e cea mai potrivita tactica/formatie, pentru top eleven? am tot felul de jucatori, si sunt buni, acum nu stiu care-i cea mai buna alegere, ma gandeam la 3-5-2, altii zic ca-i cea mai buna, altii zic ca pierzi multe meciuri, vreau ceva ofensiv, dar sa nu i-au multe goluri, ar fi 4-3-3, mai potrivit? recomandati-mi cea mai buna formatie, dau FUNDA! multumesc

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Ne mai stresezi cu asemenea intrebari de copil fara creier? TI-AM ZIS ODATA TACTICA O FACI IN FUNCTIE DE ADVERSAR ce jucatori are el, ce tactica are el, cum joaca si asa mai departe. Daca nu intelegi lasa-te de joc si de pasiunea asta.

| curious01 explică (pentru SasNetRomania):

Te-am obligat sa-mi raspunzi? keep calm.

| MagicOneT a răspuns:

4-4-2 mi se pare buna, pui aparatorii laterali sa avanseze in atac si n-ai treaba, apararea si ofensiva se fac foarte bine, acum depinde si de calitatea jucatorilor...