| Istrate_7239 a întrebat:

Joc si eu Top Eleven pe facebook, sunt la lvl 11 (maestru) am jucatori destul de buni pentru acest lvl, intre 71-74 la calitate, dar nu stiu ce formatie sa folosesc, pentru ca sunt ciuca batailor sad mi-au zis mai multi prieteni sa fac moralul la jucatori full, dar nu functioneaza...tot bataie imi iau, as vrea sa imi ziceti o tactica buna si ce fel sa ii pun sa joace ofensiv defensiv ca sunt sagetile acelea cand dai click pe jucator. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristy985 a răspuns:

Nu conteaza neaparat tactica trebuie sa stii unde si cand sa folosesti jucatorii eu folosesc 442 sau 433

2 răspunsuri:
| cristy985 a răspuns:

Nu te juca daca nu sti sa joci eu la lvl 8 am castigat tot ce se putea castiga in top eleven 5 cupe 4 ligi camionilor 8 campionate loku 1

| Istrate_7239 explică (pentru cristy985):

Pai ce tactica folosesti?