| SaSwKy a întrebat:

Hei salut TPU. Am o mare rugaminte la voi. daca cumva gasiti un nume pentru skin-ul care o sa vil dau acum:http://www.minecraftskins.com/......97both.png dau funda pls ajutati-ma sunt innebunit :( :( :( caut de mult timp acel nume stiu ca l-am mai folosit acum un an dar nu mai tin minte cum se numea :( DAU FUNDA DACA MERGE NUMELE CU SKIN-UL DORIT DE MINE PE SERVERE DE MINECRAFT 1.8

3 răspunsuri:
| BlackRose03 a răspuns:

Panda boy? laughing

| alex3456meswi a răspuns:

Blue panda

| SaSwKy explică (pentru alex3456meswi):

Sa mearga pe servere minecraft gen mc.gamster.org:25565! Nume gen LP_Party