| xCatyX29 a întrebat:

Hei....Stie cineva daca pot sparge un cont de stardoll?(sa aflu parola) big grin Astept raspunsuri ...id'ul meu : mangu.catalina@yahoo.com big grin

1 răspuns:
| UnicornulFericit a răspuns:

De ce vrei să spargi un cont care probabil este muncit? În fine, tot ce trebuie să faci este să trimiti un keylogger persoanei respective, si astfel vei afla parona si username-ul.
Dacă persoana în cauză are antivirus bun...probabil nu vei reuși, și cum nu cred că ești foarte bun în domeniul Pc-urilor, nu prea si șanse să-l spargi.
Deci, încerci cu keylogger, dacă nu merge... las-o baltă.