| anonim_4396 a întrebat:

Aceasta este o intrebare despre minecraft.Mi-am schimbat skinul fara cont premium (am urmat un tutorial pe net) si eu il vad (adica apas pe F5 ca sa imi vad skinul sau pe "e" ca sa ma vad in inventar) si imi arata skinul schimbat. Problema este ca doar eu ma vad asa, nu doar pe singleplayer si si pe multiplayer (cand intru intr-un server), dar ceilalti ma vad cu skin de Steve. Ce pot face in privinta asta?

3 răspunsuri:
| nicusor55 a răspuns:

Nu poti face nimic, trebuie sa dai force update la minecraft deoarece tu ai adaugat o poza din tutorialul acela, care doar tu o vezi a skinului tau. Iti propun sa intri aici www.mcskinsearch.com si sa-ti cauti un nume care iti place combinat cu un skin care iti place cand intri dai la browse sus. Funda?

| VinnieS1 a răspuns:

Ca sa te vada pe mp trebuie sa ai cont premium si sa iti fi schimbat skinu de pe minecraft.com ca sa se vada la alti.

| damnedski a răspuns:

1.Pai trebuie sa ai cont premium ca astfel... nu te vede nimeni cu skinu' schimbat'...
2.Imi dai si mie tutorialul?
3. Funda?