| anonim_4396 a întrebat:

Acest pc are HDMI?
Are Cooler?
http://m.cel.ro/......iY1NjEt-l/

Răspuns Câştigător
| AlexDFY a răspuns:

Da ma frate, poti sa n ai nici un cooler in pc o sa mearga perfect.Da, iti ajunge doar unul.

12 răspunsuri:
| Mihai1810 a răspuns:

Cum ar putea un pc sa nu aiba cooler?

| AlexDFY a răspuns:

Da, are hdmi, si are si cooler.

| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

Acolo la porturi nu scrie ca are HDMI si nu scrie nici ca are Cooler!
De unde stii tu?

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Placa video are hdmi, iar carcasa are cooler pe spate iluminat.

| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

Si nu ii mai trebuie Cooler?
Adica daca are ii Mai trebuie!
Adica eu m-aș juca câte 7 ore pe el si nu as vrea sa explodeze!

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu nu am nici un cooler la pc, ma joc cam 8-12 ore si nu se intampla nimic, nu stiu unde ai auzit tu ceva ca explodeaza, e o minciuna.Intradevar, coolerul raceste piesele si e nevoie.

| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

Adica daca are ii mai trebuie sau ajunge unul?

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Pc ul ala are deja un cooler, daca vrei tu poti sa ii mai montezi.

| anonim_4396 explică (pentru AlexDFY):

Asta intreb!
Imi ajunge doar unul?

| AlexDFY a răspuns (pentru anonim_4396):

Da ma frate, poti sa n ai nici un cooler in pc o sa mearga perfect.Da, iti ajunge doar unul.

| DavidoffUser a răspuns:

N-are frate, ia-ti unul mai scump. Cica alea de la 50 in sus au coolere...