| Sergiu19998 a întrebat:

Hei TPU am avut un cont de steam si m-am conectat de pe pc la un "prieten" si mi-a schimbat pass la cont pass la email si emailu de la steam mai am doar cardul de pe care am platit.As putea sa-l mil recupar? Dau funda big grin

2 răspunsuri:
| Ch0co a răspuns:

Nu. Din moment ce nu mai ai parola de la cont, nu mai ai parola de la mail, nu ai nicio sansa. Daca o sa spui asta unui administrator nu o sa te creada. Si inca ceva. Nu toti sunt prieteni adevarati. Tine minte astawinking

| Damurcon a răspuns:

Nu mai poți face rost de contul de steam, dar încă poți sa Îți schimbi parola de la card.