| AndaluziaM a întrebat:

Hei TPU am nev de ajutor stiti vreun atelier de reparati calculatoate/laptopuri (Bucuresti) sec 3 prin distor ziceti-mi URGENTT! DAU FUNDOII!

Răspuns Câştigător
| Virgil_Iurascu_1989 a răspuns:

Iti dau un sfat...decat sa te duci la ateliere specializate mai bine fal la un prieten care se pricepe.Un tovaraș la dus si cand l-a luat era mai praf decat cand la dus...deci asta e sfatul meu.
Daca il duci unde zici tu aia ori o sati bage pe gat ca e stricat nu stiu ce si nu stiu ce si el are cablu de alimentare ciupit ori iti fura piese din el si ti le inlocuieste cu vechituri.

| AndaluziaM explică (pentru Virgil_Iurascu_1989):

L-am dus pana la urma acum un an l-am luat si m-a tinut 3 saptamani lol

1 răspuns: