| Maria_Ana_1997_McCj a întrebat:

Am o problema...azi mi-am bagat castile in laptop sa ascult o muzica....si cand le-am scos a ramas o bucatica din acel fier de la casti in mufa si acum nu pot sa scot fierul acel. Credeti ca se poate repara? si daca stiti oare cat ar costa? Mltumesc Anticipat!

1 răspuns:
| EDMProducerPPG a răspuns:

Hei!
Uite-te la asta:
https://youtu.be/gjtjJ_9nfsU

Si daca vrei sa repari castile cumpara piesa respectiva de la un magazin de electronice (sigur o au) si pune-i sa ti-o monteze. Sau du-le la un electician.

Asta doar daca au fost scumpe si nu au garantie.
Sper ca te-am ajutat!

Cheers ¯\_(ツ)_/¯