| MyloveisJamaica a întrebat:

am un Nokia Lumia 520 si când bag mufa de la casti in telefon si dau play la muzica nu se aude in casti! tin sa precizez ca sunt intraauriculare castile. si am scos castile, le-am băgat din nou dar tot nu se aude in casti. castile nu au nici o problema! sunt a-jays one + si au costat 200 lei. nu sunt casti mari de pc. cum as putea rezolva problema.

1 răspuns:
| portocalaatomica a răspuns:

Tata a avut odata problema asta si avea mizerie in mufa pentru casti si ai pute asa cureti. Daca nu merge nici asta, poate sunt stricate castile.