| CosminCSM00 a întrebat:

Sall. Am si eu o problema :am trimis mai multe cereri de prietenie pe facebook la mai multi oameni si acum nu mai imi da voie sa mai adaug altii. Cum sa renunt la ele daca nu mai stiu cum se numeau acele persoane [erau foarte multe],. exista vreun loc unde vezi toate cererile de prietenie trimise? sau cum sa fac sa renunt la ele? funda!

3 răspunsuri:
| Sp33dyt a răspuns:

Nu poti renunta daca nu stii cui le-ai facut
vestea buna este ca dupa 1 saptamana, maxim 2 ai sa poti face iar cereri de prietenie

| CosminCSM00 explică (pentru Sp33dyt):

Le-am trimis de mai demult...a trecut aproape o luna si tot nu merge

| Sp33dyt a răspuns (pentru CosminCSM00):

Poate gresesc perioada. o fi o luna?
am facut acelasi lucru pentru vecini pe sims si sunt 100% sigur ca-ti va da voie sa faci alte cereri (been there, done that) insa nu stiu 100% timpul. mai ai putina rabdare. ca un hint: intre timp poti trimite mesaje in care sa le spui sa te ceara ca prieten