| MessiJr10 a întrebat:

Am o problema la care oricat as incerca, singur nu pot reusi! Joc COUNTER-STRIKE 1.6 de mult timp,dar ma enerveaza atunci cand altii folosesc coduri... Am incercat sa instalez silent-aim de pe FISIERUL MEU,dar dupa ce s-a descarcat si apoi urmez pasii (dezarhivez,intru in joc fara a da pe server,il minimizez, dau dublu click pe LEIS.EXE si revin in joc incercand prima oara sa joc cu botii) NU merge! Ofer FUNDA celui mai bun RASPUNS!

Răspuns Câştigător
| KeNNT3D a răspuns:

Salut,uite aici un site cu coduri care merge, ti-l recomand pe al 5-lea.
http://v22.ro/download-coduri-counter-strike-1-6/

| MessiJr10 explică (pentru KeNNT3D):

Iti multumesc! Daca ai nevoi de ajutor sunt disponibil sa te ajut!

| KeNNT3D a răspuns (pentru MessiJr10):

Ok,daca e te contactez