| Vultur_Cosmin_1983 a întrebat:

Am incercat sa-mi instalez coduri pe counter strike (bad boy,silent aim...),am avut mai multe tipuri de counter instalate dar de fiecare data cand am vrut sa-mi instalez coduri,cu toate ca am urmat pasii uitandu-ma pe youtube, imi iasa din joc afara....de ce? ma poate ajuta cineva?

4 răspunsuri:
| RzNN a răspuns:

Daca joci pe software, nu iti merge... Trebuie sa pui din optiuni pe openGl ca sa iti mearga.
Mai bine nu juca cu coduri, ca nu are niciun rost.

| Vultur_Cosmin_1983 explică (pentru RzNN):

Cand deschid cu open gl imi iasa afara automat din joc...

| adiaditzu97 a răspuns:

Bad boy nu este bun incearca CD-Hack, dar iti trebuie cs digizonewinking

| Vultur_Cosmin_1983 explică (pentru adiaditzu97):

Am sa incerc, sper sa mearga multumesc mult