| Andrei_Anghel_1998 a întrebat:

Hei TPU

Am o problema la Google Chrome. De la un timp imi porneste cu QVO6 in loc de google. Am intret si in Control Panel si in setarile de la Chrome si am schimbat pe google dar nimic. Ce as putea face? Acelasi lucru mi se intampla si la Internet Explorer. (scuze categoria)

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Dezinstaleaza din contorl pannel ceea ce are numele sau seamana cu ce-ti apare tie.
Incearca sa stergi cookie-urile, sa pui alta pagina de start si sa dezinstalezi din add-onuri ce add-onuri dubioase ai.