| DreamersRO a întrebat:

Hei,TPU! Am o problema la PC.De curand,am avut o problema cu sunetul si am reinstalat driverul placii audio.Ok,totul bine, insa microfonul nu merge.Am descoperit ca la un moment dat boxele incep sa pocneasca, iar microfonul merge pentru 1 secunda.Sa fie de la intrarea de la placa audio? De la fir?

Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| gmbod1 a răspuns:

Da ai probleme cu firele ia baga o pereche simpla de casti pentru telefon si vezi daca face la fel daca face la fel imi dai add la YM gmbody98 si reinstalam driverul BFT!