| chris7053 a întrebat:

As avea o problema. Am un volan Genius Speed wheel 3 cel normal nu vibration sau mt si volanul are...cum sa zic...are joc daca ma intelegeti cand misc oleaca face viraj complet si e urat de tot. Si daca il las fara sa'l ating si accelerez de la pedale trage spre stanga crying. Cum pot rezolva problema?

Răspuns Câştigător
| Phineas a răspuns:

Pai umbla pe la programu' de inst acolo trebuie sa fie ceva setari...la sensibilitate, la pedale care sa fie pentru acceleratie pentru frana...
Funda!