| vladutza1999 a întrebat:

Am o problema, am un volan genius speed wheel 3 SE si nu mai gasesc un cd cu driver pentru windows7, iar pe net gasesc driver doar pentru Vibration. Am incercat si acele drivere insa nu se calibreaza si trage spre stanga. Stie careva unde gasesc driverul?

2 răspunsuri:
| Vasy1998 a răspuns:

Driver pentru instalare nu trebuie pentru ca un pc ar trebui sa il ia singur fara drivere.si trage spre stanga din cauza potentiometrului.am si eu un volan ca al tau si e dus potentiometru.nu te chinui sa cauti drivere.cumpara potentiometru.nu ale a doua de sub volan(stanga-dreapta) mai este unul pe langa placa de baza.gasesti tu pe acolo.

| Vasy1998 a răspuns:

Este dus potentiometrul de pe placa de baza.nu cauta drivere aiurea