| 21BoBy21 a întrebat:

Ce jocuri cu masini sa faci accidente stiti? vreau rasounsuri multe

4 răspunsuri:
| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

GTA 1, GTA, 2, GTA3, GTA VICE CITY, GTA SAN ANDREAS, GTA 4, GTA 5 [dar nu a aparut in Romania!] Si NFS

| VasileMacelarul a răspuns (pentru Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988):

Gta 5 nu a aparut nici in alte tari...inca nu l-au terminat!

| Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988 a răspuns:

Ba da dar rar il vezi

| Andrei1235708 a răspuns (pentru Chanchian_Chanchia_Armin_Andrei_1988):

Serios GTA 5 nu a fost inventat inca pentru pc.Sa inventat doar pentru Xbox360, PS3 si pentru pc nu s-a facut decat un mini-demo care nu poate fi cumpart de jucatori. tongue Crede-ma ca stiu