| SmekerasuxD a întrebat:

cine imi zice un metin gen metin2hammer cu totul pe tava? deoarece sunt interesat doar de bns si de duel, dau funda funda.

6 răspunsuri:
| susanumarian a răspuns:

Mai incearca si darkensang lasate de metin

| regreti a răspuns:

Pai uite incearca si tu www.metin2wars.ro

| AlexLalaLove a răspuns:

Ma nuo bun nici wars nici steel. pentru ca la alea trebuie sa si cresti... El vrea sa zica un metin PvP. Eu joc metin2 PvP. Asa se cheama. iti faci cont in descarci si intri pe cont la lv 1 iti da toate armelesi armurile posibile in inventar apoi te duci la una in centru langa gardian si la ea este, lv maxim (adica 255). Viteza maxima, schimbarasa, elimina frizura, schimba sexul... atc crede-ma ii beleasi eu il joc am full Mod

| SmekerasuxD explică (pentru AlexLalaLove):

Il incerc si vad daca e asa si iti dau funda.

| AlexLalaLove a răspuns (pentru SmekerasuxD):

Ok.winking

| MiezZz a răspuns:

Pai incearca www.metin2steel.in, mi se pare mai bun ca hammerul :). Daca esti interesat vand si cont cu 2 moduri si 4 seturi full rase. :). Add mihai.moto pe messenger :). FUNDA?