| cosmin2223 a întrebat:

Hei TPU dati-mi si mie niste jocuri online sau nu neaparat fundita

Răspuns Câştigător
| Vasy10 a răspuns:

Nfs World se joaca numai online cu playeri din toata lumea Counter Strike(online sau cu botii), Age Of Empire II the conqueros expansions(online Sau Ku Pc-ul)Fifa 08:09:10:11:12 online mai ales 2012 Gta San andreas(cu pc-ul sau cu playeri online) Prince Of Persia Forgotten sand(foarte tare)

| cosmin2223 explică (pentru Vasy10):

Mersi daca vr sa fim prieteni sa pastram legatura da-mi id tau de mess si...

2 răspunsuri:
| LeXb0y a răspuns:

Metin2, conter-strike, gta san andreas multi player league of legends