| Skia a întrebat:

^^ deci am nevoie de ajutor am descarcat o melodie de pe youtube cu videoclip, si as vrea sa stiu daca pot sa separ videoclipul de melodie, pentru a o pune la vid. meu, daca exista un program care sa faca asta va rog sa il spuneti. btw eu lucrez in movie maker, dar nu cred ca pot reusi cu el, dau fundita!

4 răspunsuri:
| alin567 a răspuns:

Ei iti recomand MediaHuman YouTube to MP3 Converter deoarece descarca melodia direct in format mp3!

| Skia explică (pentru alin567):

Ms! imi poti da si un site, am incercat sa caut pe google si cand l-am downloadat s-a deschis in fisier DMG, cu ce pot sa il deschid? sau nu am downladat ce trebuie.

| alin567 a răspuns (pentru Skia):

Http://www.mediahuman.com/youtube-to-mp3-converter/
Descarca versiunea pentru windows aia din mijloc! :d

| FlorinDGF a răspuns:

Ia-ti free studio e cel mai bun si iti descarc doar melodia acesta este linkul
http://download.dvdvideosoft.com/FreeStudio.exe

YouTube to mp3 converter nu e mai bun decat free studio free studio are incorporat in program si toutube to mp3 converter si mult chestii e cel mai bun prosgram de descarcat muzica pna in prezent