| HEROINAhero a întrebat:

Hei TPU, exista vreun switchbot pentru windows xp? straight face joc metin2 european si am nevoie laughing.

5 răspunsuri:
| GamerVlad a răspuns:

Da exista si uite linkul
http://fisierulmeu.ro/476AKLOERR9T/Switch-Bot-XP-dll.html
este de preferabil sa folosesti un injector sau chiar injector de la switchbotV3

| KrokoKing a răspuns:

Nu inteleg cum fac cu dll-ul?
ma poate ajuta cineva?

| GamerVlad a răspuns (pentru KrokoKing):

Ai nevoie de un injector, prefereabil cel de la SwitchBot v3 deoarece acolo alegi injectorul si intri in joc nu trebuie sa scrii numele procesului.

| xcoolxbooyx a răspuns:

Cum te cheama pe european? smug

| HEROINAhero explică (pentru xcoolxbooyx):

M`am lasat oh go on 4HEROINA, daca o stii..adica, ma stii laughing o nebuna care cauta scandal la lv 108 oh go on