| edytzu20 a întrebat:

Hei TPU... Imi puteti spunesi mie cateva jocuri misto pentru urmatoarea configuratie?

PC Specs:
-procesor Intec core 2 duo 2.66 ghz
-2 gb ram
-placa video integrata Intel gma 4500 128 mb dedicated video
-sursa raidmax 500w

Va multumesc pentru timpul acordat!

4 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Lol, metin, cs go, dota, warcraft. Tu ai spus "placa video integrata bla bla dedicated video" ori e integrata ori e dedicata? horaraste-te!

| edytzu20 explică (pentru xBlaise):

Placa este integrada da cu 128 mb dedicated memory

| xBlaise a răspuns (pentru edytzu20):

Aaaa am inteles big grin Are 128 mb dedicata adica nu-si ia din ram happy
Pai cam jocurile alea poti sa te joci avand in vedere ca ai doar 2gb ram si majoritatea jocurilor 2012+ au o grafica mult mai avansata si cerinte de ram +4GB

| edytzu20 explică:

Alte jocuri nu mai sti?