| bogdanstefan12234 a întrebat:

La counter strike 1.6, am incercat cam tot ce e posibil sa fac tinta mica, dar tot nu se face mica cum trebuie.

Spuneti-mi cea mai buna solutie care merge garantat 100% si dau funda celui care imi va merge!

2 răspunsuri:
| darkwisper a răspuns:

Intri in joc, la settings, Multiplayer, si acolo gasesti crosshair.
Setezi small, medium, large, si auto.

| bogdanstefan12234 explică (pentru darkwisper):

O am pe small, se poate face si mai mica, cand dau cu ak47, tinta se face mare si sare in sus.Am vazut pe net, unii baga asta:bind "l" "cl_lw 1 "
bind "p" "cl_lw 0 ", altii:cl_dynamiccrosshair 0 si cl_crosshair_size 1 s.a.m.d, am bagat si eu si tot nu se face mica, cum am vazut pe youtube la altii.