| Nebun_Cris_1994 a întrebat:

la minecraft cand intru pe un server la unele imi zice sa ma loghez cu register.cand dau /register ******** ******** merge.dar la unele zice sa am lochez cu login.scriu /login ******** ******** si nu merge! zice Wrong Password.la serverele care ma pune sa am loghez cu register merge! dar la cele cu login nu! de ce? daca mereg funda!

3 răspunsuri:
| RobertFedus22 a răspuns:

Trebuie cand te loghezi sa scrii asta: /login ****** si nu mai repeti parola!

| Nebun_Cris_1994 explică (pentru RobertFedus22):

Cand scriu asta tot nu merge

| RobertFedus22 a răspuns (pentru Nebun_Cris_1994):

Prima data te inragistrezi! /register*** si apoi /login****