| LeeJiEun a întrebat:

Hei TPU!
La stardoll cand cumpar permisul de vara prin sms, permisul vine prin posta sau cum e ca eu tot nu inteleg. Fundita

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! nu o crede in vecii veciilor pe ralucutzas pentru ca mie mai furat contul! sper ca nu e prea tarziu

4 răspunsuri:
| LeeJiEun explică:

Nu..mswinking Si oricum..acum nu am credit pe tel.asa caa...

| anonim_4396 a răspuns (pentru LeeJiEun):

Aaa nu tiam vazut comul scuze

| ralucutzas a răspuns:

Buna ma numesc raluca si am 14 ani.inca ma mai joc pe stardoll recunosc.dar im i place.ASTA E GUSTURILE NU SE DISCUTA.De ce sa dai 1 milon pe un permis de vara cand poti plati prin telefonul mobil sau cardul de credit.care este mult mai ieftin.eu te pot ajuta sa devii superstar.am facut 12 persoane superstaruri pana acum si nici macar nu m-am atins de parolele lor. Daca vrei te pot ajuta cu niste oferte deoarece sora mea este supersatr de 6 luni si ia a primit un mesaj de la stardoll ca daca ajuta 10 fete sa se faca superstaruri primeste 10 stardollari pe fiecare persoana.Si acea persoana are reducere de 50 la suta.Dar nmeni nu are incredere deoarece s-au furat multe conturi pe stardoll.Ca sa fii superstar 2 saptamani trebuie sa platest 5 euro cu telefonul mobil sau 6 lei cu acrdul de credit.Dar este mai safe sa platesti cu telul decat cu ardul de credit deoarece cand scoti bani de pe acrdul de credit si se adauga comision asa ca o sa platesti in jur de 20 lei. Daca vrei ca sora mea sa te ajute sa devii superstar te costa doat 2 euro si 50 euro centi cu telul mobil.Contul meu este Ladaru.M.Raluca iar contul surorii mele este accu-chek.Mai este superstar doar 2 zile de azi inainte asa ca te rog grabeste-te cu un raspuns rapid. Daca mai ai alte intrebar legate de stardoll intreaba-ma cu placere pentru ca iti raspund.Joc stardoll de 6 ani si stiu cate ceva!

| LeeJiEun explică (pentru ralucutzas):

5 euro cu telefonul mobil pentru 2 saptamani? Sa fim seriosi, petru 2 saptamani trebuie sa dai 2, 60 euro.Se vede ca nu prea sti nimic despre stardoll.Hai pa

| anonim_4396 a răspuns (pentru ralucutzas):

Buna! nu o crede in vecii veciilor pe ralucutzas pentru ca mie mai furat contul! sper ca nu e prea tarziu