| soarecebranza a întrebat:

Ma puteti ajuta cu ceva? De ce cand vreau sa descarc ceva scris : "Windows can't open this file" sau asa ceva.
Spuneti-mi daca stiti cum sa fac sa mearga, va rog! Am nevoie sa-mi descarc ceva urgent si nu pot din cauza asta!
Dau funda neaparat... Va rog, e urgent!

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Sincer nu inteleg ce vrei sa zici pentru ca te-ai grabit si nu ai explicat pe deplin. Deci sa o luam de la un inceput, ce anume exact vrei sa descarci, ce extensie este fisierul? Adica.exe? doc? pdf? ini,.**** baltat laughing daca spui ce fisier este te putem ajuta sa gasesti un program cu care sa il deschizi. Ok acum in al doilea rand, probabil tu ai setat pe run, adica cand vrei sa descarci fisierul tu nu il salvezi ci dai sa il deschizi si nu ai programul necesar pentru a deschide fisierul. Asa ca, zi ce extensie are fisierul.

| soarecebranza explică (pentru EnvyU):

Scz, nu prea ma pricep, dar mna, acum daca ma fac de ras, macar imi descarc sims. deci. tipul de fisier cred ca e zip

| EnvyU a răspuns (pentru soarecebranza):

Ciudat, inseamna ca nu ai winrar? Poti sa lasi linkul de unde vrei sa descarci?