| PrietenashXD a întrebat:

Mi; am cumparat World of WarCraft (sidiu) si cand sa imi fac cont pe battle.net scriu toate datele acea si astept mesajul pe yahoo. il primesc si apoi ce trebuie sa fac. ziceti-mi VOI CUM SE FACE UN CONT SI TREBUIE SA PLATESC LUNAR?
DAU FUNDA!

1 răspuns:
| DataSoft a răspuns:

In principu dupa ce ai primit mailul..acel mail trebuie sa contina un link ca sa confirmi adresa de mail respectiva. dupa ce ai confirmat-o poti intra in joc si sa te loghezi cu adresa respectiva de mail si cu parola pe care ai aleso sau ti-au dato ei.
Da si se plateste lunar..fie cu card pe site la ei ori prin game card (in gasesti pe eMAG) care este pe 2luni..il razuiesti bagi codul acela pe site si ai 2luni sa te joci.
baafata