| bogdan555 a întrebat:

mi-am cumparat jocul world of warcraft cataclysm si am o problema... dupa ce il instalez, isi face updaturile si imi fac cont pe battle.net tot trebuie sa platesc dupa un trial de 15 zile sau nu mai trebuie pentru ca l-am cumparat? sund nedumerit oricum dau funda+ vot

Răspuns Câştigător
| GsbFrone a răspuns:

Nu merita sal cumperi warcraftul deoarece poti sal downloadezi de pe internet iar pentru blizard iti da trialu de 15 zile sa vezi cum e daca iti place si daca nu iti place si daca vrei sa mai joci pe blizard dupa trial trebuie sa dai o suma de bani. iti recomand serverele private alea sunt gratis

1 răspuns:
| theAlex a răspuns:

Jocurele.ro