| NeBuNaTiCuL12 a întrebat:

am si eu o problema si anume: am updatat driverele pentru pc (toate + placa video) si nu mai pot intra in gta san andreas dau dublu click pe executant si nu imi apare nimic nu face nimic nici o eroare mentionez ca am windows xp 128 mb memorie video si 512 rami am incercat si varianta cu compatibility si cand dau pe el imi apare ecranu negru si nu face nimic. cel mai bun raspuns are funda help plssss

4 răspunsuri:
| AHappyDay a răspuns:

Pai as am patit si eu, instaleaza din nou driver-ul placii video. Pe acesta il iei de pe site-ul producatorului sau de pe net. Daca spui modelul placii si producatorul iti dau un link catre driver.

| AHappyDay a răspuns:

Nu am inteles bine. Este cumva NVIDIA GeForce4 MX 4000? A, si spune-mi ce windows ai.

| llust a răspuns:

Inainte de update iti mergea? incearca sa-l reinstalezi

| NeBuNaTiCuL12 explică (pentru llust):

Mergea si l-am reinstalat de 2 ori si tot nu merge