| Hector99 a întrebat:

O sa imi mearga pe aceste specificatii GTA 5? http://imgur.com/Qx9t0nZ

18 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Procesorul si ramii sunt buni, dar nu ai aratat cea mai importanta piesa, si anume placa video

| Hector99 explică (pentru bogdan324):

Este de 2gb dar nu mai stiu de la ce firma

| bogdan324 a răspuns (pentru Hector99):

Dai pe start,in casuta aia de jos scrii dxdiag,dai pe el,o sa iti apara ceva cu yes or no,dai pe no,o sa ti se deschida o casuta cu componentele tale,mai sus sunt system, display, sound, input, dai pe display si imi scrii ce scrie la name

| Hector99 explică (pentru bogdan324):

AMD Radeon HD 7800 Series

| bogdan324 a răspuns (pentru Hector99):

O sa mearga pe medium-high

| Ponce a răspuns:

Da, insa pe high. Low/medium esti pe acolo. Conteaza si placa video, memoria ei.

| SKuLL909 a răspuns:

Da, nu vei putea juca cu o grafica maxima, dar vei putea juca cu macar 60-70 de fpsuri

| Hector99 explică (pentru SKuLL909):

Nici nu ma asteptam sa pot juca la grafica maxima dar macar pe low/mediu

| SKuLL909 a răspuns (pentru Hector99):

Da, vei putea. Nu garantez insa fps-urile. Daca va avea aceeasi configuratie ca gta IV, adica atat de proasta uncat sa joci cu 20 de fpsuri cu orice calculator ai avea, autnci nu iti va merge. Daca jocul va fi pus la punct cum trebuie, atunci iti va merge.

| Hector99 explică (pentru SKuLL909):

Nici nu vreau sa il cumpar inca astept sa vad pareri. si dupa... Sa vad cat de bine este optimizat

| SKuLL909 a răspuns (pentru Hector99):

Asa e cel mai bine. Jocul se lanseaza pe 14 aprilie, am deja pregatiti 60 de Euro pe steam sa il cumpar, ca multi altii, fi sigur ca vei auzi nenumarate pareri.

| Hector99 explică (pentru SKuLL909):

Da-mi add pe steam daca vrei sa mai vb.happy BlaCkWyNNNN # -; x daca il cumperi imi zici si mie ce parere aihappy

| SKuLL909 a răspuns (pentru Hector99):

Ce poza ai de profil

| SKuLL909 a răspuns (pentru Hector99):

Ce poza ai de profil, esti cel cu csgo?

| SKuLL909 a răspuns (pentru Hector99):

Esti ce cu Csgo?

| Hector99 explică (pentru SKuLL909):

Zi-mi numele ca iti dau eu add

| Hector99 explică (pentru SKuLL909):

Ti-am dat add