| alkexaalexandragirl a întrebat:

tongue de curand mi-am instalat un IMVU HACK, de fapt mai multehee hee, cu speranta ca va merge macar unu... Dar s-a dovedit ca nu mergsad, si nu stiu de ce...tongue as vrea pareri si raspunsuri referitoare la intrebarea:
De ce nu merge IMVU HACk, si daca este bine sa ai asa ceva pentru PC, pentru ca am observat ca mai multi spun ca imvu hack, este un virus si as vrea sa aflu daca chiar este...
va rog dati un link cu cel mai bun imvu hack si spuneti-mi va rog daca este priculos hack-ul pentru PC!
MULTUMESC ANTICIPAT!
happyhappyhappy

1 răspuns:
| sergyufloryn a răspuns:

Sall cel mai probabil este ca nici unul din hackuri nu este versiunea care este si imvu deschide imvu si vezi ce versiune e si descarca versiunea care trebuie sau daca nu cauta pe net un patch pentru imvu si dupa cel instalezi iei si trainer